Hakkımızda

Akel Pres – Akel Profil

AKEL TİCARET

AKEL TİCARET 1995 yılında doğunun kalbi Diyarbakır’da kurulan şirketimiz kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden sektörün çeşitli teknik, sanayi ve endüstriyel ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Bayisi olduğumuz dünyanın en seçkin ürün gruplarıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

  • Pres - Sac Kalıp Elemanları
  • Saç Sıvama. Pres Baskı Bombeler, Derin Çekme Bombeler
  • Alüminyum - Demir Profil Modelleri
1995

DİYARBAKIR, TÜRKİYE

1995 yılında doğunun kalbi Diyarbakır’da kurulan şirketimiz kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışıyla sizlere hizmet vermeye başlamıştır.

2010

AKEL PRES

Abkant pres makinalarımız ile bölgemize hizmet etmeye başlamıştır.

2021

AKEL PROFİL

Aluminyum ve demir profil satışına başlamıştır.

101+Yaptığımız İşler
20+Yıllık Deneyim
21+Tamamlanan Projeler
120Memnun Müşteri

AKEL TİCARET

AKEL PRES – PROFİL METAL İŞLEME SANAYİ

Biz Kimiz?

1995 Yılında Doğunun Kalbi Diyarbakır‘da Kurulan Şirketimiz Kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden sektörün çeşitli teknik, sanayi ve endüstriyel ihtiyaçlarını Karşılamaktadır. Bayisi olduğumuz dünyanın en seçkin ürün gruplarıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Kalitemiz

Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, AKEL TİCARET markasıyla ihracat yapmaktadır. Müşteri taleplerini en hızlı ve etkili şekilde karşılayarak, hizmet sınırlarını her geçen gün genişletmektedir.

İşimiz

Robot sistem ile insan gücünü harmanlayarak üretim yapmaktadır. TSE kalite belgeli ürünleri ve iso 9001 uluslararası standartlara uygunluk belgesi ile kalite çizgisini tescillemiştir.

Müşteriler ve ortaklar

İŞ ORTAKLARIMIZ